Chalupa je určena v letní sezoně maximálně pro 18 osob,včetně dvou přistýlek, 4 lůžek v chatkách+dětská postýlka a v zimě maximálně pro 14 osob, včetně dvou přistýlek+dětská postýlka

Nabízíme Vám pobyt na velké, zrekonstruované, stylové, ale komfortní poloroubené chalupě. Chalupa se nachází v obci Kunvald na polosamotě, 200 m od lesa (v okolí jen 2 chalupy) , na jižní stráni s krásným výhledem. Chalupa disponuje velkým, udržovaným pozemkem (přes 6.000 m2) s venkovním, solárně vyhřívaným bazénem o průměru 3,5 m, ohništěm s posezením, přenosným grilem Weber, zahradním posezením na terase s výhledem, venkovními atrakcemi pro děti: 2 houpačky, skluzavka, trampolína, pískoviště, badminton, patanque, míče, jízdní kolo, v zimě boby, sáňky, skibob…., zcela bezpečné místo pro děti, žádné silnice, jen louky a lesy.
V létě jsou k dispozici u chalupy 2 nové, dřevěné chatky s velkou terasou, s elektrickým osvětlením a s výhledem do údolí - každá se 2 lůžky. Parkování je u chalupy, jen v zimě, při velkém množství sněhu cca 25 m od chalupy.

Domácí zvíře není povoleno a v celém objektu platí zákaz kouření.

v chalupě je  velká světnice  s kachlovým sporákem, velký jídelní stůl s posezením, obývací kout se sedací soupravou, vybavený kuchyňský kout s horkovzdušnou troubou se sklokeramickou deskou, myčkou, 2x lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, dále  kabelová BTV, DVD, obytná hala s posezením, galerie s hracím koutem pro děti (dětský koberec, hračky, stolní hry, pastelky, papíry…) a stolním fotbálkem. Dále jsou  dispozici 3 ložnice (3/4) jedna se studiem, spací kout nad hambálky - přístup po žebříku, se 2 přistýlkami, dětská postýlka, přebalovací pult, 2x koupelna se sprchovým koutem a WC, galerie, veranda (lyžárna, kolárna), v celém objektu je k dispozici zdarma internet – WIFI. Vytápění je kombinované, kachlovým sporákem, litinovými krbovými kamny Jotul, + případně el. přímotopy. V zimě doporučujeme pro jistotu sněhové řetězy.

Parkování na vlastním pozemku před chalupou, pro cca 6 aut.

Příjezd v sobotu 15:00 hod. , odjezd v sobotu 10:00 hod. (při týdenních pobytech),

© 2019 hvjdesign   |  Licenční podmínky   |  Prohlášení o přístupnostiubytování Kunvald, ubytování Orlické hory, rodinné ubytování, ubytování pro rodiny s dětmi, dovolená Kunvald, dovolená Orlické hory, lyžování Orlické hory, ubytování na horách, dovolená na horách, ubytování Orlické hory, chalupa na horách, roubenka na horách, roubenka na samotě u lesa, chalupa na samotě u lesa, ubytování v chalupě, chalupa k pronájmu